poniedziałek, 29 grudnia 2014

Sesja: Delikatność

Przeszło 3 lata temu brałam udział w pierwszej sesji zdjęciowej. Co prawda były to praktyki, jednak potraktowałam to poważnie. Dużo emocji towarzyszyło mi przy tamtej pamiętnej sesji. Od zdenerwowania i przejęcia do euforii i zachwytu. Taki typowy 'pierwszy raz', który się będzie pamiętać zawsze.. hihi..

Dziś każda moja sesja jest również emocjonująca. Pracuję z różnymi osobami i osobowościami. Nigdy do końca nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy. Czy uda się zrealizować tak jak się zaplanowało, czy nie wyniknie po drodze jakaś sytuacja, czy wizja rzeczywiście będzie fajnie wyglądać na zdjęciach... itp.
Lubię to. Najbardziej lubię efekt końcowy, uśmiech na twarzy i to coś co czuję zawsze w środku co napędza na kolejną sesję. Takie (jakby to powiedzieć) fotograficzne motyle w brzuchu. :)

Te zdjęcia długo czekały na realizację. Poczynając od kilku zmian modelek, zmian stylizacji, zmian daty realizacji, oczekiwania na przesyłkę z produktami..
W końcu zrealizowałyśmy ten projekt.. a oto efekty :)Mod: Monika
Fot: http://www.sandrazylka.com/
Mua: Paulina Cha  https://www.facebook.com/PaulinaChaMakeup
Dziękuję dziewczyny za udaną współpracę <3

6 komentarzy:

 1. Przeeeepięęęęęknyyy! <3 Jestem oczarowana :) Sama pamiętam swoj pierwszy raz - i każdy wygląda praktycznie tak samo - dreszczyk emocji i milion pomysłów - nawet pomimo projektów, które robię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna sesja, genialny makijaż! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cudowne efekty! *.*
  http://variouseverything.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń